Zpět na: Ochranné pomůcky pro včelaře

Včelařské rukavice kozinka vel. S-XXL

159,00 Kč
bez DPH: 131,40 Kč
Kód zboží: M2107X
Včelařské rukavice z kůže kozinky s látkovou manžetou velikost S-XXL jsou nedílnou součástí ochranného oděvu. Rukavice chrání včelaře před žihadly. Včelařské rukavice jsou vyrobeny z ...
Velikosti

Včelařské kožené ochranné rukavice vel S-XXL

Včelařské rukavice z kůže (jemná kozinka) velikost S - XXL jsou nedílnou součástí ochranného oděvu každého včelaře. Včelařské ochranné rukavice nabízíme ve velikostech S a XXL. Rukavice chrání včelaře před nechtěnými žihadly. Včelařské rukavice jsou vyrobeny z měkkého materiálu, konkrétně z kůže kozinky. Včelařské rukavice neomezují včelaře při práci, chrání jeho ruce a zabraňuje vniknutí včel do rukávů. Včelařské rukavice z kůže vás chrání i v oblasti zápěstí, takže se vám nestane, že u bodavých včel máte zápěstí nechráněné. Rukavice jsou vybaveny látkovými návleky a zakončeny gumičkou, jenž zamezí vniknutí včel do rukávu. Ve spodní části stránky dole pod obrázky si můžete zvolit velikost svých kožených včelařských rukavic.

Včelařské rukavice jsou nedílnou součástí ochranného oděvu. Rukavice slouží pro rychlejší práci se včelami, je tedy vhodné tyto ochranné pomůcky používat, protože jak obranné pohyby včelaře tak snaha o mírné pohyby práci zdržují. Včelařské rukavice jsou vhodné pro všechnu práci se včelami. Nabízejí dobrou ochranu a praktičnost. Rukavice nejsou přehnaně silné, proto se v nich dá dobře manipulovat s většinou nástrojů.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se

Naposledy navštíveno

Včelařské rukavice kozinka vel. S-XXLVčelařské rukavice kozinka vel. S-XXL
159,00 Kč
Velikosti

Dostupnost: skladem