Zpět na: Ochranné pomůcky pro včelaře

Včelařské rukavice vepřovka vel. 6-12

178,00 Kč
bez DPH: 147,11 Kč

Dostupnost: skladem
Kód zboží: 2104
Včelařské rukavice z kůže s manžetou z umělotiny velikost 6-12 jsou nedílnou součástí ochranného oděvu. Rukavice chrání včelaře před žihadly. Včelařské rukavice jsou vyrobeny z ...
Velikost

Včelařské kožené ochranné rukavice vel 6-12


Včelařské rukavice z kůže (jemná vepřovicová lícovka) velikost 6 - 12 jsou nedílnou součástí ochranného oděvu každého včelaře. Včelařské ochranné rukavice nabízíme ve velikostech 6-12. Rukavice chrání včelaře před nechtěnými žihadly. Včelařské rukavice jsou vyrobeny z měkkého materiálu, konkrétně z vepřovicové lícovky. Včelařské rukavice neomezují včelaře při práci, chrání jeho ruce a zabraňuje vniknutí včel do rukávů. Včelařské rukavice z kůže vás chrání i v oblasti zápěstí, takže se vám nestane, že u bodavých včel máte zápěstí nechráněné. Rukavice jsou vybaveny plastovými návleky a zakončeny gumičkou, jenž zamezí vniknutí včel do rukávu.

Ve spodní části stránky dole pod obrázky si můžete zvolit velikost svých kožených včelařských rukavic. Uvedené velikosti 6 - 12 včelařských kožených rukavic udávají v cm šířku hřbetu ruky v oblasti mezi ukazováčkem a malíčkem.

Včelařské rukavice jsou nedílnou součástí ochranného oděvu. Rukavice slouží pro rychlejší práci se včelami, je tedy vhodné tyto ochranné pomůcky používat, protože jak obranné pohyby včelaře tak snaha o mírné pohyby práci zdržují. Včelařské rukavice jsou vhodné pro všechnu práci se včelami. Nabízejí dobrou ochranu a praktičnost. Rukavice nejsou přehnaně silné, proto se v nich dá dobře manipulovat s většinou nástrojů.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se