Výkup vosku

To, že k nám na prodejnu můžete přinést vosk, který od Vás vykoupíme, nebo si jej vyměníte za mezistěny či další zboží, to je samozřejmost, kterou již zná každý včelař. Nově bychom ale rádi pro všechny, kteří to k nám mají přeci jenom dál, zavedli službu výkupu vosku přímo z vašeho domova. Můžete tak prodat svůj vosk z pohodlí domova, neprojedete k nám na prodejnu žádný benzín, a sami si rozhodnete, zda si necháte vyplatit peníze, nebo si nakoupíte jiné zboží z naší nabídky.

Prosíme, při výkupu více než 15 kg vosku, prosím, volejte předem, tak aby měla prodejna připravenu hotovost. V případě nedostatku hotovosti na prodejně rádi vosk vykoupíme a peníze zašleme na Váš bankovní účet. Děkujeme za pochopení.

Aktuální cena za vosk na prodejnách je 240 Kč/kg

Výkup včelího vosku z domova

Nově Vám také jako jediní nabízíme výkup vosku z pohodlí vašeho domova. Tedy stačí vosk připravit, a my si jej sami odvezeme. Vosk stačí jednoduše připravit do balíku, který si vyzvedne kurýr PPL. Služba funguje úplně stejně, jako když Vám PPL veze domů balíček, jenom obráceně, tedy řidič naopak balík odveze od Vás. Nemusíte jej nikterak polepovat, či psát adresu, vše si zařídí řidič Sám. Vosk u nás zvážíme (prosím berte na vědomí, že musíme započítat srážku 3% za nečistoty). Za vosk Vám následně můžeme vyplatit peníze, případně Vám můžeme zaslat mezistěny výměnou, nebo jakékoliv jiné zboží dle vašeho přání. Prosím vezměte na vědomí, že každý balík může vážit maximálně 50 kg, pokud pro nás máte více vosku, je nutné jej rozdělit do více balíků.

Výkupní cena vosku při výkupu z domova - 230 Kč/kg

Jak celá služba funguje?

  • Kontaktujte nás pomocí emailu nebo na telefon: +420 724 937 999.
  • Domluvíme si potřebné detaily (adresu převzetí, množství, den převzetí, atd.)
  • Připravíte vosk do krabice nebo balíčku.
  • V domluvený den si pro vosk přijedeme, případně si jej vyzvedne kurýr z PPL.
  • Jakmile nám vosk dorazí, budeme Vás kontaktovat.
  • Za vosk Vám zašleme peníze na Váš B.Ú., případně Vám za něj pošleme mezistěny či jiné zboží dle vašeho výběru.