Zpět na: Včelařská literatura

Úspěšné včelaření - Pohl, Friedrich

310,00 Kč
bez DPH: 281,82 Kč

Dostupnost: skladem
Kód zboží: 1129
Úspěšné včelaření - Péče o včelstva a vytváření oddělků. Víte že včely se rojí, aby vybudovaly nová, silná a zdravá včelstva, a přitom obnovily dělnice, matku a plásty ...

Úspěšné včelaření - Péče o včelstva a vytváření oddělků


Úspěšné včelaření - Péče o včelstva a vytváření oddělků. Víte že včely se rojí, aby vybudovaly nová, silná a zdravá včelstva, a přitom obnovily dělnice, matku a plásty. Jako včelař dosáhnete pomocí moderních pracovních metod tyto cíle s menší pracností a větším užitkem. Vytvoření vitálního včelstva s velkým výnosem Obnova plástů Chov matek Boj proti nemocem jako je varroáza nebo mor včelího plodu Získávání kvalitního medu a vosku Seznamte se s výhodami různých druhů oddělků, přeletáků a smetenců. V knize Úspěšné včelaření najdete nejlepší rady a pracovní postupy. Autor Friedrich Pohl je promovaný biolog a dlouholetý včelař. Ve veterinární službě radí včelařům a bojuje proti nemocem včel. Jeho knihy se vyznačují dokonalou srozumitelností a praktičností. S příspěvky autorů: Dr. Pia Aumeier, Dr.Werner von der Ohe, Margret Rieger, Sabine a Alfred Schrüferovi a Geert Staemmler. (péče o včelstva a vytváření oddělků)

Nakladatel: Víkend, Autor: Pohl, Friedrich
ISBN: 978-80-7433-049-0, EAN: 9788074330490
Formát: 123 stran, 219 x 167 mm, česky, Vazba: lesklá, vázaná, pevná a bez přebalu, barev. fotografie, Rok vydání: 2012.

Hodnocení

pátek 3. březen 2017 15:21

Rozhodoval jsem se mezi tímto medometem a mezi tím na tři rámky který jsem viděl u kamaráda. Nakonec jsem vzal ten větší ale myslím že tohle je slušný základ pro každého malo včelaře s několika včelstvy. časem lze tento prodat a koupit nějaký elektrický.

Vladimír Vrba

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se