Zpět na: Polystyrenový úl Langstroth

Úl Langstroth komplet - polystyrenový - 10 r.

2 888,00 Kč
bez DPH: 2 386,78 Kč

Dostupnost: skladem
Kód zboží: MP200
Nástavkové včelí úly Langstroth z tvrzeného polystyrenu kombinují skvělé izolační vlastnosti spolu s velmi nízkou váhou, díky které se s nimi skvěle pracuje. Úly jsou vhodné pro venkovní použití. Obsahem tohoto kompletu je varroa dno s výsuvným šuplíkem a plastovou zábranou do česna, jeden original Langstroth nástavek (232 mm) a dva nízké 2/3 Langstroth nástavky (159 mm).

Včelí úl Langstroth - polystyrenový na 10 rámků

Oblíbená alternativa dřevěných úlů. Nástavkové včelí úly Langstroth z tvrzeného polystyrenu kombinují skvělé izolační vlastnosti spolu s velmi nízkou váhou, díky které se s nimi skvěle pracuje. Úly jsou vhodné pro venkovní použití. Obsahem tohoto kompletu je varroa dno s výsuvným šuplíkem a plastovou zábranou do česna, jeden original Langstroth nástavek (232 mm) a dva nízké 2/3 Langstroth nástavky (159 mm).

Polystyrenové nástavky jsou vyrobeny za 4 dílů, které složíte bez nutnosti použití jakéhokoliv nářadí či lepidla, jdou jednoduše sestavit i rozebrat, takže je lze po použití skladovat v rozebraném stavu. Lze je opětovně sestavovat při zachování původní pevnosti. Veškeré nástavky i další díly polystyrenového úlu Langstroth mají fale - zámečky, takže do sebe zapadají a dále tak zvyšují pevnost a stabilitu celé sestavy. Nástavky jsou opatřeny plastovými kryty v místech dosedu louček rámků, aby se minimalizovalo riziko poškození nástavku při neopatrné manipulaci. Nástavky jsou velice lehké (cca. 1 až 1,5 kg dle výšky nástavku), lze s nimi jednoduše manipulovat (i díky prolisům, které zároveň slouží jako madla).

Polystyrenové varroa dno se zasíťováním pro možnost odvětrávání či sledování spadu měli. Dno je opatřeno plastovým výsuvným šuplíkem, který je přístupný zezadu. Dna stojí na nožičkách, které jsou ze zesíleného polystyrenu. Dna mají v částech dlouhých stran zkosené rohy, tak aby šel úl jednoduše svázat kurtou pro maximální stabilitu např. při převozu. Součástí dna je také plastové zúžení česna.

Součástí této sestavy je také stropní krmítko o objemu 10 litrů, které je vhodné pro podněcování i dodávání zimních zásob. Praktické polystyrenové krmítko je lehké, lze jej nasadit na poslední nástavek. Díky své váze jej můžete na úle nechat celou sezónu - nepřekáží. Dno krmítka je vyspádované směrem k průchodu pro včely. Samotný průchod je kryt plastovou krytkou, takže včely nemohou krmítkem vyletovat ven a zároveň se v něm netopí.

Prémiový úl od německého dodavatele, který se dodává do řady zemí (Německo, Francie, Anglie, USA, Itálie a mnoho dalších).

Včelí úl Langstroth v této sestavě obsahuje:

  • Varroa dno s výsuvným plastovým šuplíkem
  • 1x nástavek Langstroth original (1/1 - 232)
  • 2x nástavek Langstroth nízký (2/3 - 159)
  • Stropní krmítko o objemu 10 litrů
  • Vysoké víko s odvětráváním
  • Mateří mřížka
  • Difúzní stropní fólie
  • Plastová zábrana do česna s možností zúžení
  • Stahovací kurta pro zabezpečení úlu

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se