Zpět na: Včelí úly a potřeby k úlům

Úl Čechoslovák 37x30 (M) zateplený - 2 nástavky

2 542,00 Kč
bez DPH: 2 100,83 Kč

Dostupnost: skladem
Kód zboží: 1212
Kompletní 2 nástavkový - palubkový, zateplený úl Čechoslovák rámkové míry 37x30. Varroa kočovné dno, 2 x nástavek (uteplení 2 cm polystyrenu) a víko.
Materiál na víku
Latě a letáky
Dno úlu

Úl Čechoslovák, 2 nástavkový, uteplený 37 x 30 - palubkový (nástavek na 10 rámků)

Kompletní 2 nástavkový - palubkový, zateplený úl Čechoslovák rámkové míry 37x30. Úlová sestava je složená z: varroa kočovného dna, 2 x nástavek (uteplení 2 cm polystyrenu) a víko. Jde o polystyrenem uteplenou, palubkovou, konstrukci úlu.

2 nástavkový úl je vhodný pro středně silná včelstva.

Tato sestava úlu Čechoslovák obsahuje celozasítované varroa dno.

Úl Čechoslovák, 3 nástavkový, uteplený 37 x 30 - palubkový (nástavek na 11 rámků)1. Úl Čechoslovák, 3 nástavkový, uteplený 37 x 30 - palubkový (nástavek na 11 rámků)2. Úl Čechoslovák, 3 nástavkový, uteplený 37 x 30 - palubkový (nástavek na 11 rámků)3.

Palubková sestava má celozasítované vysoké varroa dno, víko a palubkové uteplené nástavky. Standardní a praktické provedení vhodné pro včelaření kdekoliv v ČR. Nástavky mají uteplení 2 cm polystyrenu.

Úl, má i dobře izolované stěny. Používání dřeva jako materiálu na stavbu úlů se za mnoho let tisíckrát osvědčilo. Úly jsou sestaveny z horního a dolního dřevěného rámu, slepených, sbitích a pobytých palubkami. Stěny úlu izolované 2 cm polystyrénem mají právě na jaře při nastupujícím rozvoji tu výhodu, že nedovolují, aby při proměnlivém počasí a velikých teplotních rozdílech teplo unikalo příliš rychle. Včelstvo se v těchto úlech stahuje do zimního hroznu podstatně později.

K nástavkům doporučujeme i příslušenství v podobě postraních úchopových latí a letáku před česno. Pod obrázky si můžete vybrat zda chcete tyto doplňky nebo ne. Úchopové latě a letáky před česno můžete objednat i zvlášť jako samostatné zboží v libovolném množství.

Hmotnost: 20 Kg

Hodnocení

úterý 11. červenec 2017 8:17

Krabice kupuji na oddělky již několikátým rokem, montáž je snadná stačí jen zbytek přířezů a pár hřebíků.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se