Zpět na: Stáčecí a čeřící nádoby na včelí med

Stáčecí nádoba Mellarius MaxiLine 25 kg s integrovaným topným tělesem


Dostupnost:
Kód zboží: M5823
Stáčecí nádoby na med Mellarius řady MaxiLine o objemu 25 kg medu s integrovaným topným tělesem, vyspádovaným dnem, kvalitním nerezovým kohoutem a těsnícím nerezovým víkem. Kvalitní a praktická stáčecí nádoba na 25 kilogramů medu.

Stáčecí nádoba Mellarius řady MaxiLine s těsnícím víkem, vyspádovaným dnem a integrovanou topnou spirálou

Nádoby na med Mellarius v několika variantách, v tomto případě s itengrovaným topným tělesem, vyspádovaným dnem, těsnícím víkem a navařeným nerezovým kohoutem pro maximální pevnost. Jsou vyráběny z kvalitní nerezové oceli, určené pro potravinářské účely o dostatečné síle (0,8 až 1 mm), tak aby nemohlo jednoduše docházet k nechtěným promáčklinám. Všechny části nádob jsou kvalitně svařeny za pomoci plazmového svařování. Při konstrukci je kladen důraz na hladné povrchy, které lze snadno čistit, proto jsou nádoby vyrobeny z leštěných nerezových plechů. Všechny naše nádoby jsou opatřeny nerezovými madly pro snadné přenášení.

Nádoby MaxiLine Mellarius

Stáčecí nádoby na med Mellarius řady ProLine jsou opatřeny navařeným nerezovým kohoutem pro maximální pevnost. Poklice je pomocí háčků zajištěna tak, aby při manipulaci s nádobou nespadla. Poklice je principována jako těsnící víko, součástí víka je silikonové těsnění. Tyto nádoby jsou navíc opatřeny také vyspádovaným dnem tak, aby všechen med vždy perfektně vytekl a vy měli co nejsnazší práci. Pro dokonalý výsledek je nádoba opatřena topnou spirálou, díky které můžete mít med vždy v dokonalé konzistenci.

K nádobám vyrábíme také vhodná nerezová síta, která přesně pasují na nádoby. Nabízíme je ve třech hrubostech (hrubé, jemné, ultra jemné), která lze na sebe libovolně řadit. Lze tak získat sestavu hrubého a jemného síta. Nádobu lze také opatřit kónickým sítem, díky kterému ji můžete provozovat jako čeřící nádobu. K nádobám na med také nabízíme vhodné nerezové stojany, díky kterým je pod nádobou dostatek místa. Nádoby lze také opatřit přesnými vypouštěcími ventily, které se montují přímo na nerezový výpustný kohout.

Vyrábíme širokou škálu velikostí nádob, tento model s vyspádovaným dnem nabízíme ve variantě:

  • 25 kg

  • 35 kg

  • 50 kg

Rozměry nádoby jsou: průměr 30,5 cm, celková výška nádoby 44,5 cm.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se

Naposledy navštíveno

Stáčecí nádoba Mellarius MaxiLine 25 kg s integrovaným topným tělesemStáčecí nádoba Mellarius MaxiLine 25 kg s integrovaným topným tělesem