Zpět na: Práce s včelím medem

Stáčecí a čeřící nádoba Mellarius MaxiLine 35 kg s integrovaným topným tělesem

6 050,00 Kč
bez DPH: 5 000,00 Kč

Dostupnost: skladem
Kód zboží: 5651
Stáčecí a čeřící nádoba na med Mellarius řady MaxiLine o objemu 35 kg medu s integrovaným topným tělesem, vyspádovaným dnem, kvalitními nerezovými kohouty a těsnícím nerezovým víkem. Kvalitní a praktická stáčecí nádoba na 35 kilogramů medu.

Stáčecí a čeřící nádoba Mellarius řady MaxiLine s těsnícím víkem, vyspádovaným dnem a integrovanou topnou spirálou

Nádoby na med Mellarius v několika variantách, v tomto případě s vyspádovaným dnem, těsnícím víkem a dvěma navařenámi nerezovými kohouty, které dovolují nádobu používat jako čeřící nádobu na med. Součástí těchto nádob je integrovaná topná podložka, díky které můžete med udržovat v ideální konzistenci po celou dobu plnění. Jsou vyráběny z kvalitní nerezové oceli, určené pro potravinářské účely o dostatečné síle (0,8 až 1 mm), tak aby nemohlo jednoduše docházet k nechtěným promáčklinám. Všechny části nádob jsou kvalitně svařeny za pomoci plazmového svařování. Při konstrukci je kladen důraz na hladné povrchy, které lze snadno čistit, proto jsou nádoby vyrobeny z leštěných nerezových plechů. Všechny naše nádoby jsou opatřeny nerezovými madly pro snadné přenášení. Součástí balení jsou dvě uhelonová síta, která můžete vložit do nádoby a pomocí horního kohoutu ji využívat jako čeřící nádobu.

Nádoby MaxiLine Mellarius

Stáčecí nádoby na med Mellarius řady ProLine jsou opatřeny navařeným nerezovým kohoutem pro maximální pevnost. Poklice je pomocí háčků zajištěna tak, aby při manipulaci s nádobou nespadla. Poklice je principována jako těsnící víko, součástí víka je silikonové těsnění. Tyto nádoby jsou navíc opatřeny také vyspádovaným dnem tak, aby všechen med vždy perfektně vytekl a vy měli co nejsnazší práci.

K nádobám vyrábíme také vhodná nerezová síta, která přesně pasují na nádoby. Nabízíme je ve třech hrubostech (hrubé, jemné, ultra jemné), která lze na sebe libovolně řadit. Lze tak získat sestavu hrubého a jemného síta. Nádobu lze také opatřit kónickým sítem, díky kterému ji můžete provozovat jako čeřící nádobu. K nádobám na med také nabízíme vhodné nerezové stojany, díky kterým je pod nádobou dostatek místa. Nádoby lze také opatřit přesnými vypouštěcími ventily, které se montují přímo na nerezový výpustný kohout.

Vyrábíme širokou škálu velikostí nádob, tento model s dvěma kohouty a vyspádovaným dnem nabízíme ve variantě:

  • 25 kg

  • 35 kg

  • 50 kg

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se