Zpět na: Vše pro Langstroth a Dadant

Rámkové přířezy - Langstroth 232 – Hoffmanovy loučky - 50 ks

795,00 Kč
bez DPH: 657,02 Kč

Dostupnost:
Kód zboží: NP0277
Kvalitní rámkové přířezy určené pro Langstroth rámky velikosti 232, tedy pro Original rámky. Rámkové přířezy s hoffmanovými loučkami, zvláště vhodnými do všech typů tenkostěnných úlů.

Kvalitní rámkové přířezy určené pro Langstroth rámky velikosti 232, tedy pro Original rámky. Rámkové přířezy s hoffmanovými loučkami, zvláště vhodnými do všech typů tenkostěnných úlů. Rámky jsou prodávány po 50ti kusech ve svázaném balíku. Každé balení tedy obsahuje 50x horní a dolní loučku, 100x boční loučku, vše připravené pro jednoduché sesazení.

Dejte pozor na slabší loučky. Všechny tyto „úspory“ vedou ke snížení životnosti a větší zmetkovosti.

Naopak námi nabízené přířezy z kvalitního dřeva, které neobsahuje příliš suků, navíc oproti standardním přířezům jsou loučky zesíleny na 10 mm. Šířka louček je 25 mm. Horní loučka má tloušťku 12 mm. Všechny tyto vylepšení vedou k radikálnímu zvýšení životnosti rámků.

U Hofmanovy loučky není potřeba používat mezerníky, jelikož jednotlivé rámky jsou od sebe odděleny. Ke zpevnění středu plástu a k upevnění mezistěn se využívá včelařského nerezového drátku silného 0,4 mm. Základna (mezistěna), na které jsou dna pro budoucí včelí buňky, vylisovaná ze včelího vosku a zatavená drátky zpevňujícími prostředek budoucího plástu, pomáhá včelám usnadnit stavbu plástů a využívat celý rámek.

Na přání zákazníku vyrábíme boční loučky našich Hofmanů v tomto profilu. Obrázky dole jsou pouze ilustrační. Zaměřili jsme se na co nejvyšší kvalitu dřeva, aby byla zaručena dlouhá životnost a vysoká kvalita výsledného rámku.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se

Naposledy navštíveno

Rámkové přířezy - Langstroth 232 – Hoffmanovy loučky - 50 ksRámkové přířezy - Langstroth 232 – Hoffmanovy loučky - 50 ks
795,00 Kč

Dostupnost: