Zpět na: Vše pro Langstroth a Dadant

Nástavek 2/3 (159 mm) Langstroth - polystyrenový 10 r.


Dostupnost:
Kód zboží: MP204
Nízký polystyrenový nástavek 2/3 Langstroth (159 mm), určený pro polystyrenové úly Langstroth. Polystyrenové nástavky jsou vyrobeny za 4 dílů, které složíte bez nutnosti použití jakéhokoliv nářadí či lepidla, jdou jednoduše sestavit i rozebrat, takže je lze po použití skladovat v rozebraném stavu. Lze je opětovně sestavovat při zachování původní pevnosti. Veškeré nástavky i další díly

Nástavek 2/3 pro polystyrenový včelí úl Langstroth

Nízký polystyrenový nástavek 2/3 Langstroth (159 mm), určený pro polystyrenové úly Langstroth.

Polystyrenové nástavky jsou vyrobeny za 4 dílů, které složíte bez nutnosti použití jakéhokoliv nářadí či lepidla, jdou jednoduše sestavit i rozebrat, takže je lze po použití skladovat v rozebraném stavu. Lze je opětovně sestavovat při zachování původní pevnosti. Veškeré nástavky i další díly polystyrenového úlu Langstroth mají fale - zámečky, takže do sebe zapadají a dále tak zvyšují pevnost a stabilitu celé sestavy. Nástavky jsou opatřeny plastovými kryty v místech dosedu louček rámků, aby se minimalizovalo riziko poškození nástavku při neopatrné manipulaci. Nástavky jsou velice lehké (cca. 1 až 1,5 kg dle výšky nástavku), lze s nimi jednoduše manipulovat (i díky prolisům, které zároveň slouží jako madla).

Prémiový úl od německého dodavatele, který se dodává do řady zemí (Německo, Francie, Anglie, USA, Itálie a mnoho dalších).

Rozměry nástavku jsou: 18 cm vnější výška, 45,5 cm vnější šířka, 55 cm vnější délka. 16,2 cm vnitřní výška, 37,6 cm vnitřní šířka a 46 cm vnitřní délka. Váha nástavku je 1 kg.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se

Naposledy navštíveno

Nástavek  2/3 (159 mm) Langstroth - polystyrenový 10 r.Nástavek  2/3 (159 mm) Langstroth - polystyrenový 10 r.