Zpět na: Rámky do včelích úlů a příslušenství

Mezerníky s hřebíčky, kon, 1000ks


Dostupnost:
Kód zboží: 32213
Kónické mezerníky s hřebíčky 1000 ks. Mezerníky slouží pro oddělení rámků. Včelařské mezerníky zajišťují jisté a přesné oddělení rámků a udržení včelí mezery ...

Mezerníky s hřebíčky, kónické, 1000ks

Kónické mezerníky s hřebíčky 1000 ks. Mezerníky slouží pro oddělení rámků. Včelařské mezerníky zajišťují jisté a přesné oddělení rámků a udržení mezery. Použitý materiál je kvalitní plast a mezerníky nemají ostré hrany. Řebíčky mají délku 25 mm a průměr 1 mm. Mezerníky slouží k vymezování včelí mezery mezi rámky a brání samovolnému pohybu při přesunech úlů a medníků. Na každý rámek se s pravidla připevňují čtyři mezerníky. Standardní výška včelařského mezerníku je tedy 10mm a doporučujeme rozmístění mezerníků na obou stranách rámku v rozdílných vzdálenostech tak, aby mohl být rámek kdykoliv otočen a mezerníky se při tomto otočení nepotkaly.

Kónické mezerníky nejsou s teploodolného plastu. Nedoporučujeme mezerníky používat v slunečních ani jiných tavidlech kde budou vystaveny vysoké teplotě. Při vystavení vysokým teplotám mezerníky měknou a deformují se.

Hodnocení

pondělí 6. březen 2017 12:50

Nechápu, jak dělají, že mají všechno i to nejkvalitnější zboží nejlevnější v zemi. Příště zase nakoupíme u vás. Děkujeme. Rodina Stránských.

Barča

pondělí 6. březen 2017 12:49

Masivní provedení, skvělá práce s rozpěrákem za slušné peníze.

Jiří D.

pondělí 6. březen 2017 12:49

Skvěle se s ním pracuje. Doporučuji.

Gustav
Více hodnocení

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se

Naposledy navštíveno

Mezerníky s hřebíčky, kon, 1000ksMezerníky s hřebíčky, kon, 1000ks