Zpět na: Radiální medomety

Medomet Lysoň Clasic radiální 230V Automat P 120

64 300,00 Kč
bez DPH: 53 140,50 Kč

Dostupnost:
Kód zboží: W2008000
Medomet - radiální, elektrický, nerezový, s průměrem bubmu 120 cm. Včelařský medomet s elektrickým motorem 230 V.

Medomet nerezový, 120 cm buben, radiální - 230 V - Automat

Medomet - radiální, elektrický, nerezový, s průměrem bubmu 120 cm.

Včelařský medomet s elektrickým motorem 220 V. Včelařský medomet s elektro motorem, který je umístěn ve spodní části medometu. Všechny části medometu které přijdou do styku s medem jsou vyrobeny kompletně z nerezu. Převod otáčivé síly je bezproblémový díky kvalitním ložiskům. Práce s tímto medometem je opravdu snadná a rychlá. Tento výkonný medomet je určitě skvělá pomůcka pro včelaře s větším počtem včelstev. Horní kryt medometů je z plexiskla. Včelař muže tak krásně sledovat co se v medometu děje, aniž by musel víko medometu zvedat.

Medomet vyrobený z nerezové oceli 0H18N9. Strana bubnu je vyrobena z oceli s tloušťkou 0,6 mm. Dno bubnu je vyrobena z plechu o tloušťce 0,8 mm. Motor 0,55 kW, 230 V. Měnič 0,75 kW, 230 V.

Medomet obsahuje automatickou regulaci (měnič s automatickou regulací) Medomet má na výběr 1 z 8 programů, jsou první dva programy určené pro provoz v manuálním režimu. Program 3 je nastaven od výrobce. Programy 4-8 umožnit zavedení jejího vlastního otáčení cyklu. Každý vstoupil cyklus se skládá ze 7 kroků. Ovládací prvky jsou v souladu s platnými předpisy a požadavky na bezpečnost, které jsou vybaveny bezpečnostním spínačem a ochranným krytem na víku medometu. Medomety jsou vyrobeny v EU.

56 rámků Langstroth nebo39 x24 cm

Průměr bubnu Ø 1200 mm.
Výška bubnu 600 mm.

Radiální medomety jsou vhodné pro včelaře s větším počtem včelstev.

Do bubnu se vejde hodně rámků a jsou tam uspořádány paprskovitě po obvodu bubnu. Medomety mají evropský certifikát kvality a bezpečnosti CE a Certifikace národního ústavu hygieny

Medomety s radiálním uspořádáním koše. Radiální medomety jsou nejvýkonnější ze všech. Proto všechny komerčně vyráběné linky mají radiální nebo paralelně radiální medomety. Čím je poloměr větší, tím lépe, jelikož při malém poloměru vřetene je obrovský rozdíl mezi obvodovou rychlostí horní a dolní loučky. Pro rámek 39x24 doporučujeme medomet buben 100cm a na vyšší rámky například 37x30 buben o průměru 120 cm. U radiálního medometu působí odstředivá síla rovnoměrně z obou stran, takže se dílo nebortí. Radiální medomet je také výrobně jednodušší a levnější, protože v něm nejsou žádné pohyblivé součásti (kazety).

Medomety mají plnou 2 letou záruku. Nabízíme pro naše zákazníky kompletní záruční i pozáruční servis. Zprostředkováváme možnost výměny a dodávky náhradních dílů. Medomety mají evropský certifikát jakosti a bezpečnosti certifikát CE. Záruka 24 měsíců.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se

Naposledy navštíveno

Medomet Lysoň Clasic radiální 230V Automat P 100
64 300,00 Kč

Dostupnost: