Zpět na: Lysoň

Medomet Lysoň Clasic 6 r. zvratný aut. el. 230V motor nahoře P80 AKCE

48 560,00 Kč
bez DPH: 40 132,23 Kč

Dostupnost:
Kód zboží: W205001G
Medomet zvratný nerezový pro šest rámků. Včelařský medomet s elektro motorem. Rozměry koše 25 x 44 cm. Medomet s průměrem nádoby cca 81 cm ...

Medomet nerezový, 6 rámkový, zvratný na 230 V - Automat s motorem nahoře

Medomet - zvratný, elektrický, nerezový, na šest rámků, atomat, motor nahoře.

Včelařský medomet s elektrickým motorem 230 V. Včelařský medomet s elektro motorem, který je umístěn ve horní části medometu. Rozměry koše: hloubka 44 cm, šířka 25 cm, celkový výška 112 cm, průměr medometu 80 cm. Všechny části medometu které přijdou do styku s medem jsou vyrobeny kompletně z nerezu. Převod otáčivé síly je bezproblémový díky kvalitním ložiskům. Práce s tímto medometem je opravdu snadná a rychlá. Tento výkonný medomet je určitě skvělá pomůcka pro včelaře s větším počtem včelstev. Bubny v medometech jsou vybaveny kuličkovými ložisky, která jsou velmi tichá a odolná. Horní kryt medometů je z plexiskla. Včelař muže tak krásně sledovat co se v medometu děje, aniž by musel víko medometu zvedat.

Medomet s motorem umístěným nahoře. Motor je spojen s hřídelí díky kvalitní převodovce která obsahuje šnekové soukolí. To nahrazuje klasický řemen nebo řetěz. Převody, redukce otáček atd., jsou umístěny v jednom pouzdře. Nejdůležitější výhodou motorů s převodovkou jsou malá velikost a umístění téměř celé hnací zařízení v jednom místě.

Buben medometu je vyroben z nerezové oceli 0H18N9. Strana bubnu je vyrobena z oceli o tloušťce 0,6 mm. Dno bubnu je vyrobena z plechu o tloušťce 0,8 mm. Motor 250W - 0,75 kW Medomet má na výběr 1 z 8 programů, první dva programy jsou určené pro provoz v manuálním režimu. Program 3 je přednastaven. Programy 4-8 vám umožní nastavení vašeho vlastního vytáčecího cyklu.

Medomet vhodný pro rámkovou míru 39x24, resp. ekvivalent výšky rámků max. 24cm.

Automatická plynulá regulace otáček motoru zaručuje provoz bez skoků, medomet tak důkladně vytočí rámky s medem. Otáčení doleva a doprava. Medomety jsou vyrobeny v EU.

Medomety mají plnou 2 letou záruku. Nabízíme pro naše zákazníky kompletní záruční i pozáruční servis. Zprostředkováváme možnost výměny a dodávky náhradních dílů. Medomety mají evropský certifikát jakosti a bezpečnosti certifikát CE. Záruka 24 měsíců.

Do všech medometů z naší nabídky se vejde rámek Langstroth na výšku tedy rámky s délkou horní loučky rozměru Langstroth. V popisku je obvykle uveden rozměr koše nebo kazety. Kolem koše nebo kazety je však nahoře i dole ještě prostor. Šířka koše vám naopak udává, jak vysoký rámek se do medometu vejde.

Tento medomet je vhodný na vytáčení většiny používaných rámků. Bez problému v něm vytočíte rámky 39x17, 39x24, Langstroth od 137, 159, 185, 232, Optimal 42x17, a další.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se