Zpět na: Úly - příslušenství

Krmítko stropní plast 1,5 mm na úl 39 x 24

244,00 Kč
bez DPH: 201,65 Kč

Dostupnost: skladem
Kód zboží: 1902
Krmítko stropní (typ Ještěd) plast 39 x 24 - 1,5 mm. Včelařská krmítka slouží k dodávání potravy v podobě například cukerného roztoku, nebo těsta. Stropní krmítko s rozměry 50 x 50 cm ...

Včelařské krmítko stropní plastové nejen na r.m. 39 x 24


Krmítko stropní (typ Ještěd) plast 39 x 24 rozměr 50 x 50 cm. Včelařská krmítka slouží k dodávání potravy v podobě například cukerného roztoku, nebo těsta v období krmení. Plastové stropní krmítko přináší moderní a pohodlný způsob krmení. Jde o ideální a prověřený způsob krmení. Včelařské stropní plastové krmítko pojme několik litrů cukerného roztoku. Výhodou je snadná výměna a že u krmení nedochází k přímému styku se včelami. Objem včelařského stropní krmítka je cca 4 litry, rozměr 50x50 cm, který lze upravit jednoduchým oříznutím. Možnost podávání krmení, vody, i těsta. Některé plastové výlisky bohužel časem občas praskají.

UPOZORNĚNÍ:

Doporučujeme zatížit plastové tunýlky bránící včelám ve styku s cukerným roztokem. Pokud do krmítka nalijete cukerný roztok, může se snadno stát, že se tunýlek nadzvedne a včely se dostanou přímo ke krmnému roztoku, kde se následně utopí.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se