Online videa a pořady včelách

První díl šestidílného populárně naučného a propagačního seriálu "Bez medu to nejde" v pořadu "Sama doma" České televize ČT 1 najdete po kliknutí na odkaz po nastavení kurzoru na 33 min. 20 sec.
Záznam pořadu Sama doma s prvním dílem cyklu Bez medu to nejde

 

Druhý díl šestidílného populárně naučného a propagačního seriálu "Bez medu to nejde" v pořadu "Sama doma" České televize ČT 1 najdete po kliknutí na odkaz po nastavení kurzoru na 16 minut 50 sekund.
Záznam pořadu Sama doma s druhým dílem cyklu Bez medu to nejde

 

Třetí díl šestidílného populárně naučného a propagačního seriálu "Bez medu to nejde" v pořadu "Sama doma" České televize ČT 1 najdete po kliknutí na odkaz po nastavení kurzoru na 23 minut 30 sekund.
Záznam pořadu Sama doma s třetím dílem cyklu Bez medu to nejde

 

Čtvrtý díl šestidílného populárně naučného a propagačního seriálu "Bez medu to nejde" v pořadu "Sama doma" České televize ČT 1 najdete po kliknutí na odkaz po nastavení kurzoru na 34 minut 30 sekund.
Záznam pořadu Sama doma s čtvrtým dílem cyklu Bez medu to nejde

 

Pátý díl šestidílného populárně naučného a propagačního seriálu "Bez medu to nejde" v pořadu "Sama doma" České televize ČT 1 najdete po kliknutí na odkaz po nastavení kurzoru na 37 minut 00 sekund.
Záznam pořadu Sama doma s pátým dílem cyklu Bez medu to nejde

 

Poslední díl šestidílného populárně naučného a propagačního seriálu "Bez medu to nejde" v pořadu "Sama doma" České televize ČT 1 najdete po kliknutí na odkaz po nastavení kurzoru na 16 minut 00 sekund.
Záznam pořadu Sama doma s šestým dílem cyklu Bez medu to nejde

 

V pořadu Milenium najdete 20 minut zasvěceného povídání o hmyzu, jeho vymírání a ovlivňování přírody tímto fenoménem s předními českými entomology a předsedou ČSV. Téměř polovina pořadu vysílaného 23. 6. 2009 na programu České televize ČT24 je věnována včelám, jejich chorobám a včelařství jako takovému. I pár zajímavostí o medu zde zaznívá velmi zřetelně.
Záznam pořadu Milenium 23. 6. 2009

 

Jako nejzajímavější vysílání pořadu České televize "Barvy života" v roce 2008 byl diváky vyhodnocen portrét včelaře - o včelách a medu. Stojí za to si ho připomenout reprízou, která proběhla hned v prvním vysílání roku 2009.
Česká televize, Barvy života 2.1. 2009 - Portrét včelaře

 

V hodinovém pořadu naleznete doporučení medu jako součást jídelníčku
starších osob od odborníků na zdravou výživu i povídání o
perníčcích. Dozvíte se, jak je upéct a ozdobit.. Zajímavé pro
včelaře je jistě i povídání o sousedských vztazích z právního pohledu.
Česká televize, Barvy života - O medu, včelách a včelařství s tajemníkem Českého svazu včelařů, o.s., MVDr. Miloslavem Peroutkou, CSc.

 

Česká televize, Studio 6 – Aktuální otázky českého včelařství a o medu hovořil tajemník ČSV MVDr. Miloslav Peroutka, CSc.

 

Beseda na ČT24
Př. Luděk Sojka a sl. Simona Adamcová na ČT24 o včelách, včelím provozu, farmaření. Celý pořad

 

Pořad o včelách na ČT 2 : při kliknutí na jednotlivé díly budete přesměrování na archiv interentového vysílání České televize:

díl 1.; díl 2.; díl 3.; díl 4.

You have no rights to post comments