Zpět na: Vše pro Langstroth a Dadant

Včelí úl Langstroth 5 x 1/1 (232) - 10 r. - cink

3 412,00 Kč
bez DPH: 2 819,83 Kč

Dostupnost: skladem
Kód zboží: L9022
Kompletní úl Langstroth se skládá z varroadno Langstroth (podmet 10 cm), 5 x nástavek Langstroth 1/1 (232) a víka. Jedná se o celodřevěnou neuteplenou konstrukci úlu.
Materiál na víku
Dno úlu

Včelí úl Langstroth 5 x 1/1 (232) - 10 r. - cinkovaný

Kompletní úl Langstroth se skládá z varroadno Langstroth (podmet 10 cm), 5 x nástavek Langstroth 1/1 (232) a víka. Jedná se o celodřevěnou neuteplenou konstrukci úlu. Nástavky jsou dodávané rozložené (jednoduché složení) a nemají česnové očko (lze jej libovolně vyvrtat dle vašich potřeb).

Langstroth je jednoduchý a světově nejrozšířenější úlový systém. Moderní nástavkové úly se mohou pyšnit svými dobrými vlastnostmi, které využívají racionálně a ekonomicky myslící včelaři. K hlavním přednostem úlu patří jeho jednoduchá a včelstvu přizpůsobená konstrukce. Je zajištěno bezproblémové ošetřování včelstev. Úlu nechybí vysoký podmet a volné rozestavení je možné bez dodatečných ochranných zařízení. Úl je snadno a rychle přepravován. Nástavky mají po bocích vyfrézované úchopy pro snadnější manipulaci. Konstrukce nástavkového úlu Langstroth je jednoduchá a přizpůsobená potřebám včelstva. K výrobě se používá jako materiál dřevo, které se za mnoho let již tisíckrát osvědčilo. Plásty se vytahují nahoru, díky čemuž musíte překonat pouze vzdálenost rovnou výšce rámku. Postavení v jedné řadě se hodí jak na louku, tak i zahradu či do lesa

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se