Zpět na: Pro začátečníky

Včelařský drátek - pocín cca 150g/140m

71,00 Kč
bez DPH: 58,68 Kč

Dostupnost: skladem
Kód zboží: 0320
Pocínovaný včelařský drátek cca 150 g. Včelařský drátek má průměr 0,4 mm a používá se k drátkování rámků. Včelařský drátek je vhodný pro všechny typy rámků. Včelařský drátek je lesklý ...

Včelařský drátek pocín


Pocínovaný včelařský drátek 150 g. Včelařský drátek má průměr 0,4 mm a používá se k drátkování rámků. Včelařský drátek je vhodný pro všechny typy rámků. Včelařský drátek je lesklý, měkký drát pro drátování včelařských rámků a drobných předmětů, jako spojovací drát, k aranžování aj. Včelařský drátek - pocín je tenký, pevný a velmi odolný proti ukroucení. Odolnost proti korozi je též zajištěna, díky cínovému povlaku. Drátek je dodáván v plastové krabičce s otvorem, z něhož jednoduše vytáhnete požadovanou délku a uštípnete. Drátek se vám tak nezamotá ani nerozmotá.

Doporučujeme používání originálních včelařských drátků buď nerez nebo pocínovaných. Zatavování těchto drátků do mezistěn je bezproblémové a práce s nimi jde dobře od ruky. Jakýkoliv měděný drátek není vhodný jelikož se průchodem proudu téměř nezahřívá.

Hodnocení

pátek 3. březen 2017 14:58

Kvalitní materiál a dobrý tvar. Škoda že tu nemají video. Ten háček na konci je výborný na zvedání rámků.

Vladimír Vrba

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se