Zpět na: Včelařské pomůcky

Úlová váha MEDOVÁHA - Sestava s připojením přes GMS a WiFi

13 200,00 Kč
bez DPH: 10 909,09 Kč

Dostupnost: skladem
Kód zboží: 1172
Digitální úlová váha, která Vám jednoduše umožní sledovat a vyhodnocovat stav vašich včelstev. Díky této váze můžete sledovat váhu úlu (ať už ve snůšce, nebo při zimování) ale díky vestavěným čidlům také teplotu uvnitř nebo vně úlu (dle jeho umístění).

Sestava MEDOVÁHA pro jeden úl (připojení kabelem, GSM, WiFi)

Digitální úlová váha, která Vám jednoduše umožní sledovat a vyhodnocovat stav vašich včelstev. Díky této váze můžete sledovat váhu úlu (ať už ve snůšce, nebo při zimování) ale díky vestavěným čidlům také teplotu uvnitř nebo vně úlu (dle jeho umístění). Hodnoty lze jednoduše vyvolat jak v počítači tak tabletu nebo chytrém telefonu.

V tomto startovacím balíku získáte veškeré potřebné zařízení pro sledování jednoho úlu. V tomto případě se jedná o model, který s počítačem, tabletem nebo telefonem spojíte jak pomocí kabelu, tak také přes telefonní síť nebo wifi. Vyhodnocovací jednotka dokáže obsluhovat až 32 měřících čidel, tedy můžete dokupovat další module a měřit více úlů najednou. Medováha odečítá hodnoty každou hodinu, tedy získáte přesnou představu o stavu vašich včelstev. Jednoduše lze vyvolat přírůstky / úbytky - které se standardně počítají z půlnočních měření. Stejně tak jednoduše lze vyvolat grafy.

Medováha se jednoduše ovládá a zvládne to i méně technicky zdatný včelař. Na začátku sezóny je vhodné úlovou váhu vynulovat (podrobně popsáno v dokumentaci), jednoduše lze váhu také tárovat (v případě přidání dalších nástavků, atd.). Základem této váhy je vyhodnocovací jednotka s označením S-UL-R, která je doplněna vším potřebným vybavením pro měření jednoho úlu. Propojení medováhy s ostatními zařízeními je realizováno pomocí ethernetového kabelu, tedy pokud máte včelnici s medováhou blízko vašeho domu, můžete ji připojit přímo do vaší domácí sítě, můžete ji ale také připojit do sítě pomocí wifi nebo ji ovládat přes GSM telefonní síť.

Tato sestava S-UL-STARTERKIT-K obsahuje:

1 ks S-UL-R-5V ( Vyhodnocovací jednotka se zabudovanou W i F i pro max. 32 úlů )
1 sada montážních šroubků pro S-UL-R
1 ks napájecí adaptér 230Vstř / 5 V USB S-UL-BAT2000 Výměnný bateriový blok
1 sada konektorů
2x 2pin;
1x 4pin (3.81 mm)
1 ks S-UL-GSM (GSM jednotka )
1 ks USB kabel
1 ks GSM anténa
1 ks S-UL-MER ( Váha pro 1 úl se 4mi vážícími snímači a tepl. čidlem )
1 sada montážních šroubků pro S-UL-MER 2 m Propojovací kabel pro připojení Váhy k Vyhodnoc. jednotce
1 ks ucpávka nepoužité vývodky u S - UL - MER
1 ks tištěná dokumentace

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se