Zpět na: Chov matek

Přelarvovací lžička široká - kov


Dostupnost:
Kód zboží: 0546
Včelařská přelarvovací kovová lžička. Lžička přelarvovací - kovová pro přelarvení budoucích matek do misek, matečníků atd ...

Přelarvovací lžička kovová - široká


Včelařská přelarvovací kovová lžička. Včelařská lžička přelarvovací - kovová pro přelarvení budoucích matek do misek, matečníků atd. Kvalitní kovová přelarvovací lžička z nerezu. Přelarvování je nejběžnější způsob, kterým včelař zajistí odchování budoucí matky z námi vybrané larvy. Přelarvování díky přelarvovací vidličce není tak náročné, jak se na první pohled může zdát. Po krátké době je běžné více než 90% přijetí.

Postup při přelarvování je následující, do matečníkových misek kápneme naředěnou mateří kašičku - jedna kapka je akorát. Větší množství se těžko udrží při zavěšení vzhůru nohama. V plástu si vyberte buňky s larvičkami, které jsou poblíž vajíček (ty nejmenší, cca jednodenní) Poté opatrně vezměte larvičku na přelarvovací lžičku, postupujte velice jemně přeneseme do matečníkové misky. Larvičku "položíme" na hladinu - ponořením přelarvovací lžičky do tekutiny.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se