O nás

Společnost JaHan s.r.o. se stala za několik let špičkou v nabídce včelařských potřeb pro naše zákazníky. Z původního záměru malé dílničky, která prodávala včelí úly a základní potřeby se díky vašim pozitivním ohlasům stala nejrychleji rostoucí společnost v oblasti výroby a prodeje včelařských potřeb a produktů. Z původního prodeje takřka "ze dvora" se stala činnost na plný úvazek. Založení profesionální firmy a otevření první prodejny bylo jenom otázkou času. V naší prodejně v Rovensku pod Troskami nabízíme více než 700 položek zboží, naše dílna spolu s dalšími externě nasmlouvanými výrobci z našeho kraje vyrábí více než 4 tisíce kompletních úlových sestav ročně v několika provedeních od rozměrů 39x24 přes Tachováky, Čechoslováky až po Langstrothy.

Naším přáním je stát se největším prodejcem včelařských potřeb v ČR, tak aby každý zákazník měl možnost naše zboží nakoupit odkudkoliv v ČR. S tím nám pomáhá i naše síť velkoobchodních partnerů, do které dnes dodáváme naše výrobky do více než 30 obchodů a obchůdků po celé zemi. Vy, naši přátelé včelaři, tak máte možnost nakoupit kvalitní zboží pro hobby včelaře i profesionály za rozumnou cenu. Stojíme si především za poskytováním 100% servisu a služeb, které by mělo být samozřejmostí, ale mnoho obchodníků na něj zapomíná a hledí jenom na svůj profit. Chceme, aby si včelař mohl být nákupem zboží u nás nebo našich partnerů jist, aby věděl, že jej kdykoliv může přijít vrátit, vyměnit, reklamovat. Aby mohl kdykoliv zavolat a zeptat se kvalifikované obsluhy na to, jak má výrobek správně používat.

Víc než jenom eshop

Našim prvotním impulzem k rozšíření služeb bylo otevření našeho eshopu, který jsme chtěli pojmout trochu jinak, než většina naší konkurence. Nechtěli jsme být dalším obchodníkem v celé řadě dalších, který jen "naplní eshop" zbožím, přidá jednu fotku a cenu. Vždy jsme chtěli včelaře především informovat. Proto u všech našich produktů najdete nejenom detailní popisky zboží, ale také detailní fotky. Kde to jenom trochu jde, snažíme poskytnout i  videa, aby jste si mohly prohlédnout zařízení v celého jeho kráse a hlavně při práci. Všechny produkty se zároveň sami snažíme vyzkoušet, abychom Vám při výběru mohly poradit a nabídnout i vlastní zkušenosti. Po Vašich skvělých ohlasech, za které velice děkujeme, jsme se utvrdili v naší práci a snažíme si jí rozvíjet ještě dál. Dnes distribuujeme včelařské potřeby po celé České republice, i po Slovensku, Polsku a Německu. Lidé z okolí mají možnost si zboží prohlédnout v naší útulné prodejně v Rovensku pod Troskami, kde jim pomůže a poradí stále usměvavá obsluha. Ostatní mohou díky propracovanému eshopu, který většina našich zákazníků hodnotí jako nejlepší a nejobsáhlejší na českém internetu, zboží prohlížet podobně jakoby sami byli na prodejně. Stejně jako na prodejně mají naši internetový zákazníci možnost na vše se přímo zeptat prostřednictvím online chatu.

S láskou ke včelám

V rodinách obou zakladatelů naší firmy se včelaří již dlouhá léta a i my se snažíme dále aktivně včelařit. Naše včelařská farma zahrnuje okolo 150 kmenových včelstev, ze kterých každou sezónu vytvoříme desítky silných oddělků, které putují mezi Vás, naše přátele včelaře. Vzhledem k nedostatku času jsme museli omezit původní plán, který počítal až s 300 včelstvy. Naše včelnice jsou rozesety v malebné krajině Českého ráje, kde produkujeme med té nejvyšší kvality. Naše včely jsou pro nás především koníčkem a naší láskou, sami tedy neprodukujeme med na komerční úrovni, snad jenom pro známé a sousedy, kteří se vždy těší na naše medobraní a na čerstvou snůšku medu.

Nezisková činnost

Naším primárním cílem je šířit povědomí veřejnosti o včelařském řemesle a tak se snažíme všemi volnými kapacitami přispět k rozvoji českého včelařství. Snažíme se být oporou pro okolní kroužky včelařů i pro samotné základní organizace ČSV. Pravidelně podporujeme a pokud nám čas dovolí tak se i sami účastníme akcí na podporu včelařství jako jsou například velice oblíbené včelařské výstavy, dny včel, medobraní nebo významná jubilea okolních ZO ČSV. Mezi nejúspěšnější, ke kterých jsme měli možnost svou činností přispět, patří výstava v Městském muzeu a galerii v Lomnici nad Popelkou a výstava Chvála píli včel v Muzeu Českého ráje v Turnově. Spolupracujeme také se stálou a velice povedenou expozicí v muzeu Včelí svět (www.vcelisvet.cz). Exponáty z naší prodejny jste mohli například také vidět na Semilském Pecenu, na kterém zapůjčené exponáty vystavovala ZO ČSV Semily. Stáli jsme u zrodu několika neziskových portálů, které mají rozšiřovat povědomí o českém medu a včelařství všeobecně. Možná je sami znáte, jedná se o portály jako Jak začít včelařit či Bez medu to nejde. A mnoho dalších, jež se již na tuto stránku nevejdou, ale mi jim přesto hluboce děkujeme za propagaci včelařství, a za to, že si za své partnery vybrali právě nás.

Za společnost JaHan s.r.o. Vám mnoho úspěchů ve včelařství i v životě přeje celý kolektiv zaměstnanců a jednatelé společnosti pan Bc. Ondřej Hanyš a pan Jiří Jansa.

Levné nerezové medomety

- V naší prodejně jsou k vidění a vyzkoušení medomety a další včelařské vybavení -

Včelařské potřeby a včelí produkty

- Skvěle zásobená prodejna nabídne mnohé i "nevčelařům" -

Levné včelařské potřeby

- Naše skladové zásoby zaručují téměř 95% skladovost zboží -

Včelařské potřeby

- Naše skladové zásoby zaručují téměř 95% skladovost zboží -

Včelařské potřeby

- Současné prostory našich skladů -

Včelařské potřeby

- Současné prostory našich skladů -

Eshop včelařsých potřeb

- Každý den pro Vás expedujeme zásilky do celé ČR i na Slovensko -

Včelařská prodejna

- Od našich začátků se leccos změnilo - nyní již vaše úly především na paletách -

Komentáře   

+2 #1 Jan Kolář 2015-04-08 10:00
Držím palce a jen tak dál. Přeji ať Vám elán vydrží.

You have no rights to post comments