Zpět na: Mezistěny do včelích úlů

Mezistěny VAŠEK na r.m. 44,8x23,2 Langstroth

439,00 Kč
bez DPH: 362,81 Kč

Dostupnost: skladem
Kód zboží: 2217
Voskové mezistěny na rámkovou míru 44,8x23,2 od tradičního českého výrobce,

Voskové mezistěny na rámkovou míru 44,8x23,2 od tradičního českého výrobce. Mezistěny jsou baleny po 1 kg, uvedená cena je za 1 kg. Mezistěny zasíláme pouze na vlastní nebezpečí, přesto je pečlivě balíme a 99 % mezistěn dorazí v pořádku. Hmotnost: 1 kg. V 1 kg je cca 13 kusů mezistěn.

Mezistěny jsou pravidelně testovány na případnou kontaminaci parafínem v laboratořích VŠCHT. Jedná se o FTIR analýzu vosků. Napište nám a pošleme Vám aktuální výsledky rozboru.

Mezistěny zasíláme na vlastní nebezpečí - doporučujeme osobní vyzvednutí v naší prodejně. Na některé dodávce mezistěn se při delším skladování, nebo skladováním v chladu vytváří na povrchu světlá vosková vrstvička (patina, tzv. voskový květ). Voskový květ je přirozená estetická změna, jenž nemá vliv na kvalitu ani funkčnost mezistěn. Můžete ji velice snadno odstranit teplým vzduchem, ponecháním chvilku na slunci atd.

Hodnocení

pondělí 27. únor 2017 13:20

Krásně žluťoučké mezistěny mi vždy dorazili v pořádku, ale chápu že se stane že se něco při přepravě potluče, například v zimě. Pak leda s voskem do výkupu.

Vladimír Vrba

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se