Zpět na: Krmení včel

Krmící, podněcovací i obyč. víčka na 4l sklenice

8,00 Kč
bez DPH: 6,61 Kč

Dostupnost: skladem
Kód zboží: 1056
Krmící, podněcovací i obyčejné (plné) víčka na 4l sklenice Připravili jsme pro vás klasická plastová víčka na 4 litrové sklenice, které jistě všichni znají. Můžete si vybrat z ...
Typ

Krmící, podněcovací i obyč. víčka na 4l sklenice

Krmící, podněcovací i obyčejná (plná) víčka na 4l sklenice Připravili jsme pro vás klasická plastová víčka na 4 litrové sklenice které jistě všichni znají. Můžete si vybrat ze tří variant plastových víček. Víčko plné plní klasický účel uzavíracího víčka na běžně používané standardní čtyřlitrové sklenice. Víčko krmící máme ve dvou dvou variantách. Krmící víčko s 16-ti otvory jako víčko podněcovací a krmící víčko s 80-ti otvory, slouží ke krmení sklenicí například po provedeném medobraní.

Pod obrázky si zvolte o jaký typ víčka máte zájem.

Osazení víčka zajišťuje jeho přilnavost ke sklenici. Víčka na 4 litrové sklenice jsou zdravotně nezávadná a lze je mnohokrát opakovaně použít za předpokladu dobrého očištění a občasné desinfekce. Víčka přináší včelařům řešení nutnosti různých improvizovaných uzávěrů. Víčka na 4-litrové sklenice (krmící i podněcovací) se používají ve spojení s podložkou pod prosakovací krmítko. Krmící víčka umožňují rychlé a praktické použití, navíc brání zbytečnému úniku tepla a rušení včelstva.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se