Zpět na: Vše pro Langstroth

Celozasíťované varroa dno - nerez - Langstroth

659,00 Kč
bez DPH: 544,63 Kč

Dostupnost: skladem
Kód zboží: 04421
Celozasíťoavané varroa kočovné dno na včelí úly Langstroth s nerezovým pletivem včetně plastového šuplíku.
Vysouvací šuplík

Dřevěné varroa - celozasíťované kočovné dno pro včelí nástavkový úl Langstroth.

Dřevěné dno na včelí úl Langstroth. Dno úlu je nabízí prostor pro umístění podmetové vložky. Nyní máte možnost aerosolovat a sledovat přirozený spad roztočů.

Ke spodnímu dílu je připevněno nerezové pletivo s dostatečně malými očky, aby mohl propadávat roztoč varroa, ale včely jím neprolezly. Rám je vybaven dvěma dosedacími lištami. Zadní strana dna je upevněna uzávěrem na dvou pantech a najdete v něm vyvrtaný zasíťovaný otvor pro aerosolování. Dno je vybaveno PVC šuplíkem (šířka PVC je 2 mm) pro sledování spadu roztočů. Dno je oboustranně uzavíratelné, má otevírací česno na pianový pant, vyměnitelnou oboustrannou česnovou vložku.

Varroa dno - díky zasíťovanému varroa dnu můžete sledovat spad po celém půdorysu v jakémkoliv ročním období. Síto je přes celé dno a spolehlivě včelstvo odvětrá i během horkých letních dnů při zúžení česna proti loupeži. Varroa dno je vhodné také při dokrmování včelstev v zimním období. Také je možné využít dno ve spojení s nástavkem. Pak slouží na sklepání roje či vyklepání smetence.

Rozměr dna je pro úl Langstroth).

Součástí tohoto dna je standardně plastový vysouvací šuplík (dodáván v černé nebo bílé barvě dle dispozic skladu).

Hmotnost: 4,5 kg.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Musíte se přihlásit, abyste mohli hodnotit. Přihlásit se